Cep telefonların tamamı KVK GENPA NETCELL BRİGHSTAR TELPA BAŞARI C5 DORE  yani orjinal garantili ve tüm Türkiye,de servis ağı olan orjinal Distribütör ürünlerdir.....

  Taksitli ,tek çekim veya banka havalesi ile sitemizden satın aldığınız ürünlere 6,70. TL+ kdv kargo taşımacılık bedeli  faturanıza eklenmektedir, 

                         Kargolarımız aynı gün hazırlanmaktadır. Hayırlı alışverişler dileriz.....

  Kapıda Ödeme Hizmeti" Nakit  ödemelerinde geçerlidir. Kapıda Ödeme sistemi içersinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.


Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Güvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınmaktadır. 

Kapıda ödeme sistemi ile yapılan alışveriş lerde kargo firması tarafından sadece nakit tahsilat alınmaktadır

Fatura üzerinde yazan kdv dahil toplam tutar tahsil edilir .Kapıda ödeme tahsilat masrafı 16,10.TL + kdv faturanıza yansımış durumda olup fatura tutarı haricinde ödeme yapmayınız.
Ayrıca ürün siparişini veren kişi ile ödeme yapan kişi aynı kişi olmalıdır. ARAS KARGO yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO firması tarafından teslim edilecektir.

Ödeme yapmadan önce ARAS Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. ARAS Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız.